Links modelbouw.

Moderators: Messalina, Tandorini

Links modelbouw.

Berichtdoor Tandorini » 15 jun 2008, 21:07

Voor de beginnelingen,waaronder ik dus:

http://www.ipms.nl/tips/Hints-Tips-Print.pdf

http://www.italeri.com/
http://www.revell.de/en/
http://www.tamiya.com/english/e-home.htm
http://www.airfix.com/
http://www.academy.co.kr/
http://www.icm.com.ua/en/
http://www.dragon-models.com/
http://www.trumpeter-china.com/
http://www.academy.co.kr/eng/index_eng.jsp
Aber - - http://aber.net.pl/
Airmodel Products - http://www.airmodel.de/index.html
Amera Plastic Mouldings - http://www.amera.co.uk/index.php
Alpha Image Model Workshop - http://www.alphaimagemodelworkshop.com/ ... 20main.htm
Andrea Miniatures - http://www.andrea-miniatures.com/eng/Index.html
Braz Models - http://www.brazmodels.com
Bronco Model - http://www.bronco-model.com/index2.htm
DES kit - http://deskit.online.fr/
Dixon Miniatures - http://www.dixonminiatures.co.uk/
Eduard Model Accesoires ltd. - http://www.eduard.cz/
Fujimi - Fujimi - .: FUJIMI :.@ƒtƒWƒ~–ÍŒ^Š”Ž®‰ïŽÐ
Game Figures Inc - GFI Online Store
Hasegawa - http://www.hasegawa-model.co.jp/e-w/E-index.htm
Heller - http://www.heller.fr
Hobby Boss - http://www.hobbyboss.com/index.htm - index
Jaguar Models - http://www.jaguarmodels.com/ - Jaguar Models - Main Page (resin model kits)
Kopro - http://www.kopro.net/home_deutsch.htm - KOPRO
Leadwarrior.com - http://www.leadwarrior.com/ - LEADWARRIOR.COM. State-of-Art Historical Miniature.
Lindberg - http://www.lindberg-models.com/ - The Official Website of Lindberg Models - Unassembled Plastic Model Kits of All Kinds! Vehicles, Airplanes, Cars, Trucks, Boats, Submarines, Military Vehicles, Dinosaurs, Aliens, UFOs, Transparent Man
LionRoar - http://www.lionroar.net/ - ????? SHANGHAI LION ROAR ART MODEL CO.,LTD
Minicraft Models - http://www.minicraftmodels.com/
Mirage Hobby - Mirage Hobby
Modeling Artisan Mori - http://www3.ocn.ne.jp/~m.a.mori/ - MODELING ARTISAN MORI OFFICIAL WEB SITE
MPM Ltd. Models - http://www.mpm.cz/english.asp - MPM, s.r.o. - Kits & Hobby
Mr Modellbau - http://www.mrmodellbau.de/ - MR MODELS
Precision Models - http://www.ping.be/~p4u00782/Index.htm - Precision Models Military Scale Modeling in resin on a 1/35 scale
Rackham - http://www.rackham-store.com/boutique_u ... e_lg=lg_us - RACKHAM STOREl
Revell-Monogram - http://www.revell.com/index.html - Revell: http://www.revell.com - The leader in replica plastic kits since 1945.
Roden - http://www.rodenplant.com/ - RODEN-scale model kits
Royal Model - http://www.royalmodel.com/ - ROYALMODEL
SMB - http://www.scheepsmodelbouw.be/ - scheepsmodelbouw
Solarwind Productions - http://www.foxfirestudio.com/ - Fantasy Figure Resin Kit Manufacturer Solarwind Productions
Tank - http://www.tank-model.ru/ - TANK scale plastic models
Tilly Models - Tilly Models - Tilly Models
Tristar Model - http://www.tristar-model.com/ - Tristar Model (International) Ltd.
Valom - http://www.valom.net/index_en.html - VALOM-Scale Aircraft Model Kits
Verlinden Productions - http://www.verlinden-productions.com/ - VP-USA The World In Scale
VLS - http://www.modelmecca.com/ - VLS Corporation - Model Mecca
Voyager Model - http://www.voyagermodel.com/ - voyagermodel
Wespe Models - http://www.wespemodels.ro/ - Wespe Models
Young Miniatures - http://www.young-miniatures.com/English ... nglish.htm - Young Miniatures
Zvezda - http://www.zvezda.org.ru/?lng=eng - ÎÀÎ "Çâåçäà"
NEC JACTANTIA NEC METU ("zonder woorden, zonder vrees")

Avatar:De Siciliaanse vlag,oorspronkelijk uit 1282,de triskelion (trinacria) in het midden,is van oorsprong een oud Keltisch zonnesymbool.


Avatar gebruiker
Tandorini
Generaal
Generaal
 
Berichten: 2759
Geregistreerd: 30 mei 2008, 23:18

Keer terug naar Links.

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast

cron